Een privé werkplek of spreekkamer is voorzien van alle faciliteiten. Onze werkplekken en spreekkamers zijn speciaal ingericht voor het voeren van een-op-een gesprekken. De werkplekken en spreekkamers zijn uitermate geschikt voor bedrijfsartsen, coaches en psychologen.
De werkplekken / spreekkamers Moezel, Tjonger en Wispel bevinden zich op de eerste verdieping. Deze drie werkplekken / spreekkamers grenzen aan een ruim opgezette wachtruimte waar je bezoekers plaats kunnen nemen en waar ze kunnen genieten van een kopje koffie of thee. Werkplek / spreekkamer Linde bevindt zich ook op de 1ste verdieping. Deze grenst niet aan de wachtruimte.
De werkplekken / spreekkamers Eems en Zwemmer bevinden zich op de begane grond. Deze twee werkplekken / spreekkamers grenzen aan een ruim opgezette wachtruimte.
Bovenstaande spreekkamers zijn te reserveren voor maximaal 3 personen. Spreekkamer Fivel is beschikbaar voor 4 of 5 personen. Deze ruimte bevindt zich op de begane grond.
Wil je met meer personen gebruik maken van één van onze ruimtes? Boek dan een vergaderruimte.
Voordelen
- Te huur vanaf 1 uur
- Gratis koffie en thee
- Ruim parkeerterrein met oplaadpunten voor elektrische auto’s en een deel overdekt parkeren
- Overdekte fietsenstalling met laadpunten voor elektrische fietsen
- Gratis wifi en een vaste ethernet kabel
- Mogelijkheid om gebruik te maken van het bedrijfsrestaurant
- Printmogelijkheden aanwezig (zwart/wit en kleur tot A3)
- Audiovisuele middelen beschikbaar
- Flipover beschikbaar
- Airconditioning in alle ruimtes
- Kosteloos annuleren voor 08:00 (per mail info@morrapark.nl) of tot 4 uren van tevoren via je account (mijn account > bestellingen)
- Dicht bij openbaar vervoer ±10 minuten
- Rolstoelvriendelijk
Werkplek of spreekkamer per uur of per dag
De werkplekken en spreekkamers zijn beschikbaar van maandag tot en met zaterdag vanaf 08:00 tot 22:00 uur. Andere tijden zijn in overleg mogelijk.
De werkplekken en spreekkamers zijn te huur vanaf één uur en kunnen verlengd worden per half uur.
De werkplekken en spreekkamers zijn voor maximaal drie personen. Wilt u met meerdere personen vergaderen/overleggen? Boek dan één van onze vergaderruimtes.
Aantal uren
1
2
4
6
8
Tarief
€ 15,99
€ 27,79
€ 48,72
€ 66,11
€ 79,96
* prijzen exclusief btw
** prijzen inclusief koffie en thee